e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Форми інвестицій
  • Внесення в статутний фонд українського підприємств грошових коштів, майна, майнових прав і т. п., що належать іноземному інвестору.
  • Придбання іноземним інвестором на території України будь-якого майна.
  • Придбання іноземним інвестором на території України прав користування землею, природними ресурсами.
  • Придбанням іноземним інвестором будь-яких майнових прав в Україні.
  • Ведення іноземним інвестором діяльності в Україні на основі договору про розподіл продукції.
ДОКЛАДНІШЕ

Переваги інвестицій

  • Відсутність митних зборів на ввезення та вивезення в Україну майна, що є інвестицією.
  • Право інвестора отримати в Україні безстроковий вид на проживання і дозвіл на працевлаштування.
  • Інші гарантії, встановлені
    Законом України "Про режим іноземного інвестування"
ДОКЛАДНІШЕ

Вартість і терміни

  • Терміни напряму залежать від виду і форми іноземної інвестиції і займають в середньому від 1 до 2 місяців.
  • Вартість також залежить від виду і форми іноземної інвестиції і становить від 2000 грн.
ДОКЛАДНІШЕ

Що входить в послугу?

  • Супровід і консультування інвестора при здійсненні іноземної інвестиції.
  • Складання всіх необхідних документів для здійснення і реєстрації іноземної інвестиції.
  • Підтвердження фактичного здійснення іноземної інвестиції в органах Державної податкової служби.
  • Реєстрація іноземної інвестиції у відповідному управлінні Обласної державної адміністрації.
ДОКЛАДНІШЕ

Реєстрація іноземних інвестицій в Одесі

В яких формах можуть бути вчинені іноземні інвестиції в Україну?

У ЯКИХ ФОРМАХ МОЖУТЬ БУТИ ВЧИНЕНІ ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТИЦІЇ В УКРАЇНУ?

Відповідно до статті 3 Закону України "Про режим іноземного інвестування", інвестиції в економіку України можуть бути здійснені в наступних формах:

  • Часткова участь іноземного інвестора в підприємствах, що створюються спільно з українськими юридичними і фізичними особами, або придбання іноземним інвестором частки діючих підприємств з українськими юридичними і фізичними особами. У цьому випадку іноземний інвестор може внести в статутний фонд таких підприємств грошові кошти (як в іноземній валюті, так і в гривні), нерухоме та рухоме майно (наприклад, устаткування, інструменти тощо), а також майнові і немайнові права (права інтелектуальної власності, цінні папери, права на майно тощо).
  • Створення підприємств, що повністю належать іноземним інвесторам, філій та інших відокремлених підрозділів іноземних юридичних осіб або придбання у власність діючих підприємств повністю. В цьому випадку також іноземний інвестор може внести в статутний фонд таких підприємств грошові кошти (як у инострнано валюті, так і в гривні), нерухоме та рухоме майно (наприклад, устаткування, інструменти тощо), а також майнові і немайнові права (права інтелектуальної власності, цінні папери, права на майно тощо).
  • Придбання іноземним інвестором нерухомого або рухомого майна. Таким майном можуть бути будинки, квартири, приміщення, обладнання, транспортні засоби та інші об'єкти власності. Таке майно може бути придбане як шляхом прямого одержання майна та майнових комплексів або у вигляді акцій, облігацій та інших цінних паперів, тобто отримання цінних паперів, що підтверджують права на таке майно.
  • Придбання самостійно або за участю українських юридичних або фізичних осіб прав на користування землею та використання природних ресурсів на території України. Таким чином, матеріальні активи іноземного інвестора, витрачені на отримання права користування надрами в Україні також є іноземною інвестицією.
  • Господарська (підприємницька) діяльність іноземного інвестора на основі угод про розподіл продукції. Грошові кошти, що надійшли в Україну від іноземного інвестора за договором про розподіл продукції також реєструється як іноземна інвестиція.

Які переваги дасть інвестору реєстрація іноземних інвестицій?

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ДАСТЬ ІНВЕСТОРУ РЕЄСТРАЦІЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ?

Згідно Закону України "Про режим іноземного інвестування", реєстрація іноземних інвестицій є НЕ ОБОВ'ЯЗКОВОЮ. Тобто будь-який інвестор, інвестувавши гроші в Україну, може відразу ж приступати до ведення господарської діяльності, однак в такому випадку грошові кошти, що інвестуються не вважаються іноземною інвестицією і не дають інвестору тих переваг, які закріплені законами України для іноземних інвестицій.

Законами України встановлені наступні переваги для іноземних інвесторів, які ЗАРЕЄСТРУВАЛИ свої інвестиції:

  • При ввезенні на територію України устаткування, автомобілів та іншого майна, не сплачуються ніякі митні збори. Таким чином, внесення в якості іноземних інвестицій обладнання та інструментів для підприємств, автомобільного транспорту без сплати ввізних митних зборів дозволяє заощадити значний розмір грошових коштів. Крім того, якщо іноземний інвестор прийняв рішення вивести зазначені іноземні інвестиції, то експортні мита на зареєстровані іноземні інвестиції також не сплачуються.
  • Іноземний інвестор, який вніс на територію України грошові інвестиції на суму понад 100 000 євро, має право отримати посвідку на постійне проживання в Україні та дозвіл на працевлаштування в Україні. Така привілея істотно полегшить життя іноземному інвестору в Україні, оскільки відпаде потреба оформляти візи і стежити за терміном перебування на території України. Крім того, іноземний інвестор зможе безперешкодно працювати на території України, зокрема займати посаду директора свого підприємства в Україні.
  • Гарантії у разі зміни законодавства. Якщо в подальшому спеціальним законодавством України про іноземні інвестиції будуть змінюватися гарантії захисту іноземних інвестицій, зазначені в Законі України "Про режим іноземного інвестування", то протягом десяти років з дня вступу в силу такого законодавства за вимогою іноземного інвестора застосовуються державні гарантії захисту іноземних інвестицій, зазначені в цьому Законі.
  • Гарантії щодо примусових вилучень, а також незаконних дій державних органів та їх посадових осіб. Іноземні інвестиції в Україні не підлягають націоналізації. Державні органи не мають права реквізувати іноземні інвестиції, за винятком випадків здійснення рятувальних заходів у разі стихійного лиха, аварій, епідемій, епізоотій.
  • Компенсація і відшкодування збитків іноземним інвесторам. Іноземні інвестори мають право на відшкодування збитків, включаючи упущену вигоду і моральну шкоду, завданих їм внаслідок дій, бездіяльності або неналежного виконання державними органами України чи їх посадовими особами передбачених законодавством обов'язків щодо іноземного інвестора або підприємства з іноземними інвестиціями, відповідно до законодавства України.
  • Гарантії в разі припинення інвестиційної діяльності. В разі припинення інвестиційної діяльності іноземний інвестор має право на повернення не пізніше шести місяців з дня припинення цієї діяльності своїх інвестицій в натуральній формі або у валюті інвестування в сумі фактичного внеску (з урахуванням можливого зменшення статутного капіталу) без сплати мита, а також доходів з цих інвестицій у грошовій чи товарній формі за реальною ринковою вартістю на момент припинення інвестиційної діяльності.
  • Гарантії переказу прибутків, доходів та інших коштів, одержаних у результаті здійснення іноземних інвестицій. Іноземним інвесторам після сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів гарантується безперешкодний і негайний переказ за кордон їх прибутків, доходів та інших коштів в іноземній валюті, одержаних на законних підставах внаслідок здійснення іноземних інвестицій.

Терміни

ВАРТІСТЬ І ТЕРМІНИ

 

Термін реєстрації іноземної інвестиції також залежать від того, у вигляді чого вона зроблена (кошти, майно, майнові чи немайнові права) і від того, в якій формі вона зроблена (створення підприємства, придбання нерухомості тощо) і складають в середньому до 2-х місяців.


Що входить в послугу реєстрації іноземної інвестиції?

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ РЕЄСТРАЦІЇ ІНОЗЕМНОЇ ІНВЕСТИЦІЇ?

Реєстрація іноземної інвестиції здійснюється в кілька етапів. Доручивши реєстрацію іноземної інвестиції нас, Ви можете повністю контролювати хід процедури реєстрації і на кожному етапі бути впевненим в тому, що все йде за планом (без затримок, бюрократичних зволікань і непередбачених видатків).

У послугу з реєстрації іноземної інвестиції входить:

  • Супровід і консультування інвестора при виборі виду форми і безпосередньо здійсненні іноземної інвестиції.
  • Складання всіх необхідних документів для здійснення реєстрації іноземної інвестиції.
  • Представництво інтересів іноземного інвестора в територіальному органі Державної податкової служби при перевірці фактичного здійснення іноземної інвестиції.
  • Реєстрація іноземної інвестиції у відповідному управлінні Обласної державної адміністрації.
  • Отримання зареєстрованого повідомлення про внесення іноземної інвестиції.

Замовити послугу

 

Вкажіть, як до Вас звертатися:(*)
Вкажіть, як до Вас звертатися.

Вкажіть контактний телефон:(*)
Вкажіть контактний телефон

Вкажіть E-mail:(*)
Вкажіть E-mail.

Опишіть ситуацію:(*)
Опишіть ситуацію.

Перевірка
Невірний ввод