e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Виникла проблема з податкової...
 • Податкова інспекція прийняла незаконний наказ про проведення перевірки Вашого підприємства?
 • Співробітники податкової інспекції здійснюють незаконні дії / бездіяльність?
 • Складений акт податкової перевірки з незакоными висновками, що не відповідають действиетльности?
 • Прийнято протиправне податкове повідомлення-рішення?
В ДАНОМУ ВИПАДКУ НЕОБХІДНА НЕГАЙНА РЕАКЦІЯ ЩОДО ОСКАРЖЕННЯ ВКАЗАНИХ ФАКТІВ, але ВИ НЕ ЗНАЄТЕ ЯК ЦЕ РОБИТИ?

down arrow

Ми вам допоможемо!
ДОКЛАДНІШЕ
Що робити?

У такій ситуації єдиним виходом є звернення до вищестоящої податкової інспекції або до суду з відповідною скаргою.

Що це дасть?

 • У кращому випадку - незаконний наказ, протиправні дії/бездіяльності, висновки акту податкової перевірки або податкове повідомлення-рішення будуть визнані протиправними і Ви захистите свої інтереси.
 • В гіршому випадку - процес адміністративного та судового оскарження на значний термін затягне вступ в законну силу податкові рішення і дасть Вам можливість вибрати інший запропонований нами альтернативний спосіб виходу з ситуації без втрати грошових коштів і майна.

ДОКЛАДНІШЕ

Оскарження наказів, висновків актів перевірок, податкових повідомлень-рішень, дій / бездіяльності податкових інспекцій

Що робити, якщо виник спір з податковою інспекцією і необхідно оскарження рішення податкової?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИНИК СПІР З ПОДАТКОВОЮ ІНСПЕКЦІЄЮ І НЕОБХІДНО ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ ПОДАТКОВОЇ?
 • Податкова інспекція неправомірно відмовляє Вам у реєстрації платником ПДВ, Єдиного податку, видачі будь-яких довідок, або просто не розглядає такі звернення?
 • Податкова інспекція прийняла протиправний наказ про проведення позапланової перевірки Вашого підприємства?
 • Співробітники податкової інспекції своїми діями грубо порушують порядок проведення перевірки?
 • Актом податкової перевірки визнані нікчемними операції з Вашим контрагентом, однак податкове повідомлення-рішення не приймається?
 • Прийнято податкове повідомлення-рішення, яким нараховано податкові зобов'язання або зменшили від'ємне значення податкового кредиту по ПДВ?

Юридична компанія «Хільман і партнери» має багаторічний досвід щодо оскарження наказів, висновків актів податкових перевірок, податкових повідомлень-рішень, дій/ бездіяльності податкових інспекцій як в судовому, так і в адміністративному порядку (у вищестоящих податкових інспекціях). Фахівцями ЮК "Хільман і Партнери" були збережені мільйони гривень неправомірно донарахованих податкових зобов'язань для наших клієнтів.

Представляючи Ваші інтереси при оскарженні наказів, висновків актів перевірок, податкових повідомлень-рішень, дій / бездіяльності податкових інспекцій, наші юристи детально вивчать всі обставини справи, виберуть найоптимальніші у Вашій ситуації способи захисту порушених прав з урахуванням можливості їх подальшого виконання, складуть грамотне і мотивоване позовну заяву, аргументовано відхилять всі заперечення податкової інспекції і тактично грамотно проведуть весь судовий процес у всіх інстанціях аж до отримання судового рішення в Вашу користь.

В результаті Ви отримаєте виграний спір з податковою інспекцією при найменших фінансових витратах. Оскарження податкової перевірки - це наш профіль.


Що входить у оскарження податкових повідомлень-рішень, наказів, висновків актів перевірок, дій/ бездіяльності податкових інспекцій?

ЮК "Хільман і Партнери" забезпечує своїм клієнтам повний цикл супроводу при оскарженні наказів, висновків актів перевірок, податкових повідомлень-рішень, дій / бездіяльності податкових інспекцій від вивчення матеріалів справи та складання скарги, позовної заяви до остаточного винесення судового рішення Вищим адміністративним судом України.

Судовий супровід буде включати наступне:

 • Детальне вивчення всіх обставин справи. Перед вибором стратегії оскарження наказів, висновків актів перевірок, податкових повідомлень-рішень, дій / бездіяльності податкових інспекцій обов'язковим етапом є детальнейшее вивчення всіх документів, обставин справи, а також побажань клієнта і бажаного результату.
 • Вибір оптимального способу захисту порушеного права. Один і той же результат можна досягти використовуючи різні правові інструменти. Одна стратегія може бути спрямована на затягування часу для оскарження рішення короткострокових завдань, а інша стратегія - навпаки, для якнайшвидшого вирішення питання.
 • Складання скарг у вищестоящі податкові інспекції. Дані етап є зовсім не обов'язковим, однак при необхідності затягування процесу оскарження, або наявності явних порушень законодавства з боку податкових інспекторів, це є вкрай необхідним.
 • Складання грамотного і аргументованого позовної заяви. Різні позовні вимоги доводяться лише своїми специфічними способами і документами. Пропоновані нашими клієнтами позовні вимоги до відповідача будуть аргументовані належними доказами та доведені усіма необхідними та допустимими доказами.
 • Аргументоване відхилення всіх доводів другої сторони. Суд, виносячи законне рішення завжди оцінює доводи і аргументи обох сторін процесу. Тому обґрунтована і документально доведена критика фахівцями ЮК "Хільман і Партнери" всіх доводів та доказів іншої сторони часто є вирішальною при винесенні рішення судом.
 • Тактично грамотне ведення судового процесу. Законодавство України передбачає значну кількість правових інструментів, якими користуються юристи під час судових процесів. Від своєчасності і необхідності використання таких інструментів (заяву клопотань, експертиз, переносів, зупинка процесу, подання зустрічних позовів тощо) залежить успішний результат вирішення судового спору.
 • Комплексний супровід у всіх судових інстанціях по всіх регіонах України. Судовий процес часто не закінчується винесенням одного рішення. У переважній більшості випадків справи можна оскаржити в апеляційному і в касаційному порядку, а іноді і не по одному разу. Наші фахівці забезпечать комплексне супровід у всіх судових інстанціях.
Оскарження податкових повідомлень-рішень, наказів, висновків актів перевірок, дій/бездіяльності податкових інспекцій

строки оскарження рішень податкових інспекцій

Вартість і строки оскарження рішень податкових інспекцій

Строк оскарження рішень податкових органів становить 3 робочі дні.

 

 

 


Замовити послугу

 

AktsiyaBlack_UA
Після оформлення послуги у нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста чи бухгалтера з будь-якого питання, що цікавить Вас.

Вкажіть, як до Вас звертатися:(*)
Вкажіть, як до Вас звертатися.

Вкажіть контактний телефон:(*)
Вкажіть контактний телефон

Вкажіть E-mail:(*)
Вкажіть E-mail.

Опишіть ситуацію:(*)
Опишіть ситуацію.

Перевірка
Невірний ввод