e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Фахівці ЮК Хільман і Партнери допомогли своєму клієнтові повернути 93 тис. грн. з неплатоспроможного банку

Фахівці ЮК Хільман і Партнери допомогли своєму клієнтові повернути 93 тис. грн. із розваленого банкуВчора фахівцями ЮК "Хільман і Партнери" були захищені і відновлені права і законні інтереси вкладника неплатоспроможного банку ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНК".

ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНК" вже протягом 2-3х років не виплачує, ні відсотки за вкладами, ні самі вклади за законним вимогам вкладників. 

Причому, договори Західінкомбанку складені досить хитро з юридичної точки зору, і вклад автоматично продовжується на 4 роки, якщо у чітко встановлений у договорі момент часу не повідомити банк про своє бажання припинити термін дії договору.

Тільки вчинивши такі дії, можна добитися повного повернення вкладу зі всіма нарахованними відсотками через Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Таким чином, завдяки юридичного супроводу фахівців ЮК "Хільман і Партнери", наш клієнт отримав за процедурою Фонду гарантування вкладів у відділенні КБ "Хрещатик" весь внесок та всі нараховані відсотки, які відмовлявся виплачувати ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНК" за Договором.