e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Чергова перемога в податковому спорі

Планові перевірки податкових інспекцій завжди були і залишаються дуже складними і болючими для платників податків, у вигляді величезного обсягу перевіряємих документів за кілька років. У підсумку, в наслідок таких перевірок, платники податків отримують податкові повідомлення-рішення на кругленькі суми". 

Однак, такі перевірки складні не тільки для платників податків, але і для самих перевіряючих. Враховуючи величезне навантаження на податкових інспекторів, часто катастрофічно не вистачає часу, щоб проінспектувати хоча б основну масу первинної документації на підприємствах. І, як наслідок такої перевірки - серйозні порушення з боку перевіряючих, які тягнуть за собою накладення штрафних санкцій на підприємства, навіть при правильно проведених господарських операціях.

Саме цю особливість в роботі абсолютно всіх податкових інспекцій і використовує ЮК "Хільман і Партнери" для захисту своїх клієнтів.

В кінці травня 2013 року Юридичною компанією «Хільман і партнери» в Одеському апеляційному адміністративному суді була відновлена справедливість, колегія суддів під головуванням судді Ступаковой В. Р. захистила інтереси платника податків від протиправних дій податкової інспекції.

При проведенні планової перевірки ДПІ у Приморському районі р. Одеси одного з провідних підприємств України з будівництва зернових елеваторів ВАТ "УКРХЛІББУД" податкові інспектори "закрили очі" на наявність всієї первинної бухгалтерської документації по взаєминам з контрагентами і зробили висновок про порушення підприємством вимог законодавства, незважаючи на те, що такі документи дійсно надавалися інспекторам.

Завдяки вчасним та професійним діям співробітників нашої компанії, а саме Ніколаєва Віктора Олександровича, суду було надано неспростовні аргументи і докази незаконності дій податкової інспекції Приморського району р. Одеси, в наслідок чого ДПІ у Приморському районі р. Одеси було відмовлено в задоволенні апеляційної скарги.

Таким чином, Юридична компанія «Хільман і партнери» довела правильність ведення бухгалтерського обліку своїм клієнтом ВАТ "УКРХЛІББУД" і скасувала штрафні санкції на загальну суму понад 1 мільйон гривень.