e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Юрособам спростять реєстрацію платника ПДВ

Юрособам спростять реєстрацію платника ПДВВ Мінекономрозвитку розробили 4 законопроекти з метою спрощення ведення бізнесу та покращення інвестиційного клімату в Україні. Нововведення торкнуться забезпечення виконання контрактів, реєстрації бізнесу, захисту прав акціонерів і альтернативного вирішення спорів.

В сфері бізнесу запропоновано спростити реєстрацію нової юридичної особи в якості платника податку на додану вартість та надати бізнесу можливість працювати без печаток. Для спрощення процедури кредитування бізнесу пропонується ввести інститут довірчої власності, як способу страхування зобов'язань перед банками. Очікується, що таке нововведення дозволить підвищити доступність інформації про доброчесність позичальників.

В будівельній сфері запропоновано спростити отримання дозволів на будівництво, а саме: скасувати норми про пайову участь в інфраструктурі населеного пункту і вимозі отримання вихідних даних Держслужби з надзвичайних ситуацій. Проте також може з'явиться вимога про обов'язкову вищу освіту архітектора.

У сфері операцій з нерухомістю запропоновано виключити можливість безпідставного витребування експертної грошової оцінки земельної ділянки при нотаріальному посвідченні договору про його відчуження.