e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

1 квітня запустять Єдиний реєстр відшкодування ПДВ

1 квітня запустять Єдиний реєстр відшкодування ПДВДержавний секретар Міністерства фінансів України Євген Капінус повідомляє, що Єдиний відкритий реєстр відшкодування податку на додану вартість, орієнтовно, буде запущений 1 квітня 2017 року.

Євген Капінус зазначив, що вони докладають всі зусилля для того, щоб з 1 квітня, як мінімум стартував реєстр на сайті Мінфіну. Він повідомив, що просування даного питання йде дуже важко, так як "дуже багато різних позицій у різних установ".

У той же час держсекретар нагадав, що рішення Кабміну про порядок ведення такого реєстру вже прийнято, і повідомив, що відповідний наказ Мінфіну про впровадження взаємодії між Мінфіном, ДФС і Держказначейством вже підписаний, і зараз спрямований на реєстрацію в Мін'юст.

Нагадаємо, що запуск Єдиного реєстру відшкодування ПДВ має дозволити платникам податків отримувати відшкодування ПДВ реально в автоматичному режимі.

«Бізнес зможе бачити, де його сума і як вона обробляється. (Можливість) планування в 30-денний термін», - додав Євген Капінус.