e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Запропоновано дозволити подвійне громадянство для українців

Запропоновано дозволити подвійне громадянство для українцівУ Верховній Раді зареєстрований законопроект №6139 «Про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо подвійного громадянства в Україні».

Документом передбачено, що громадянин України, який має громадянство (підданство) іншої держави, розглядається нашою державою як тільки громадянин України. Винятки становитимуть лише випадки, передбачені міжнародними договорами.

Також законопроектом запропоновано, що людина лише за власним бажанням зможе відмовитися від громадянства України, а не втратить його автоматично, у разі набуття ним громадянства іншої держави.

Документом запропоновано ставити відмітку у паспорт іноземцям, які отримали громадянство України, про належність до громадянства іншої держави.

Варто відзначити, що чинним законодавством не передбачено жодних санкцій до громадян України, які також мають паспорти інших держав.