e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Адвокатів запропонували допускати до підзахисних на вихідних

Адвокатів запропонували допускати до підзахисним на вихіднихКомітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект № 5054 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист».

У пояснювальній записці зазначено, що адвокати часто стикаються з проблемою доступу до підзахисних, що обмежує їх можливість реалізовувати право на захист у кримінальному провадженні у вихідні, святкові, неробочі дні, що в свою чергу спричиняє негативний вплив на хід кримінального провадження. В результаті визначені процедури безпідставно затягуються і можуть нести за собою певний корупційне прояв.

Документом пропонується розширити положення щодо прав засуджених шляхом нормування права захисника без обмеження часу і частоти побачень з особами, які потребують такого захисту, в робочі, вихідні, святкові та неробочі дні.