e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Депутати мають намір заборонити продаж алкоголю та тютюнових виробів у нічний час

Депутати мають намір заборонити продаж алкоголю та тютюнових виробів у нічний часУ Верховній Раді зареєстрований законопроект № 6137 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони торгівлі алкоголем у нічний час)».

Проектом закону пропонується встановити обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів у нічний час з 22 до 8 годин (крім закладів ресторанного господарства).

Також документом пропонується карати штрафом від трьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами. За повторне порушення протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення — від шестисот до тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та забороною торгувати алкогольними напоями протягом одного року.

У пояснювальній записці до законопроекту обґрунтовують такі заходи позитивним досвідом у кількох українських містах, де така заборона встановлена місцевою владою. За даними МВС України, в цих містах зменшилася кількість злочинів.