e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Внести зміни в Реєстр про юрособу та ФОП можна за 2 години

Внести зміни до Реєстру про юрособу та ФОП можна за 2 годиниКабінет Міністрів своєю постановою № 217 від 29 березня 2017 року скоротив терміни державної реєстрації змін до відомостей про юросіб, ФОП та громадських формуваннях, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Згідно зі змінами, у разі сплати адміністративного збору в подвійному розмірі реєстрація змін до відомостей в Єдиному державному реєстрі буде проводитися:

  • протягом 6 годин - відомості про юрособу (крім громадського формування), а також відомості про ПІБ або місцезнаходження ФОП;
  • протягом 2 робочих днів - відомості про громадське об'єднання, його місцеві відділення зі статусом юридичної особи;
  • протягом 7 робочих днів - відомості про структурне утворення політичної партії як юридичної особи;
  • протягом 10 робочих днів - відомості про організації роботодавців, їх об'єднання як юридичні особи;
  • протягом 20 робочих днів - відомості про політичної партії, творчі союзи, їх місцеві відділення зі статусом юридичної особи.

Держреєстрація змін до відомостей про юрособу, а також відомостей про ПІБ або місцезнаходження ФОП може бути проведена протягом 2 годин, у разі сплати адміністративного збору в п'ятикратному розмірі.

Вартість проведення держреєстрації у скорочені терміни розраховується виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законодавством на 1 січня календарного року і округляється до 10 грн. Оплата проводиться за місцем проведення державної реєстрації.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування.