e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Запущений електронний реєстр відшкодування ПДВ

Запущений електронний реєстр відшкодування ПДВЗ 3 квітня став доступний електронний реєстр відшкодування ПДВ. Кожен підприємець зможе в онлайн-режимі перевірити, на якому етапі знаходиться його платіж.

Відшкодування ПДВ здійснюється автоматично. На підставі заявок бізнесу дФС формує всю вхідну інформацію до реєстру та закріплює електронним цифровим підписом. Після вносить її до реєстру. Після цього на узгодження суми відводиться не більше 30 днів (у деяких, передбачених законом, випадках - 60 днів), далі відбувається автоматичне відшкодування на наступний день після закінчення зазначеного терміну.

Відшкодування здійснюється в хронологічному порядку (підприємець, який перший подав, першим отримує кошти на рівних умовах) і на щоденній основі. Раніше відшкодовували ПДВ за останні 5 днів місяця. При такому підході підприємці не могли завчасно планувати свою діяльність. Тепер повертати ПДВ будуть в будь-який день місяця після узгодження суми, тому бізнес зможе краще планувати свою діяльність і отримувати додаткові оборотні кошти, починаючи з 10 числа кожного місяця.