e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Внесено зміни до ПДР

В ПДР внесені зміниСьогодні набуває чинності Постанова Кабінету Міністрів № 161 від 22 березня 2017 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань безпеки дорожнього руху», згідно з яким Національна поліція зможе стежити за безпекою дорожнього руху.

Тепер, водій повинен на вимогу поліцейського пройти в установленому порядку медичний огляд з метою визначення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. За наявності відповідних підстав, за рішенням поліцейського, водій зобов'язаний пройти позачерговий медичний огляд для визначення здатності безпечно керувати транспортним засобом.

Відповідно до змін, поліцейські та працівники підрозділів військової інспекції безпеки дорожнього руху можуть використовувати жезл тільки для регулювання дорожнього руху. Виключено положення передбачає можливість зупинки ТЗ з допомогою жезла.

Крім того, скорочено термін видачі дозволу на проїзд великогабаритного транспорту. Тепер уповноважений підрозділ Національної поліції, буде приймати рішення про видачу або відмову у видачі дозволу у 3-денний термін.