e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

  • Головна
  • Прес-центр
  • Новини
  • Нацкомфінпослуг: проведення АТО в Донецькій і Луганській областях не є підставою для невиплати за страховими договорами

Нацкомфінпослуг: проведення АТО в Донецькій і Луганській областях не є підставою для невиплати за страховими договорами

Національна комісія фінансових послуг звернулася до страхових компаній, які ведуть свою діяльність на території Східної України, переглянути умови договорів, спростити врегулювання страхового випадку і максимально прискорити необхідні виплати за страховками.

Так як поки не відомий правовий статус АТО, Нацкомфінпослуг запросили в Мін'юсті роз'яснення про те, як буде проводитися відшкодування шкоди з державного бюджету і, про новий порядок виконання зобов'язань страховими компаніями.

У договорі страхування описано поняття «форс-мажор», в який включені громадянські заворушення, тероризм, військові дії. І в такому разі виплати неможливі. Тим не менш, Нацкомфінпослуг радить страховикам переглянути договори, і за це буде більш лояльно ставитися до тих установ, які пішли на зустріч своїм споживачам.