e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Міністр фінансів розповів про Службу фінансових розслідувань

Міністр фінансів розповів про Службу фінансових розслідуваньНа засіданні Комітету ВР з питань податкової та митної політики був представлений Законопроект про створення органу протидії фінансовим злочинам.

Законопроект про нову Службу фінансових розслідувань презентував Міністр фінансів Олександр Данилюк. Планується, що цей орган буде розслідувати серйозні фінансові та економічні злочини, що загрожують національній безпеці у сфері економіки.

Основними функціями Служби стануть:

  • виявлення, припинення, розкриття і розслідування злочинів в економічній, фінансовій і податковій сферах;
  • аналітична та профілактична робота по виявленню факторів, що сприяють вчиненню таких злочинів.

Особливістю Служби фінансових розслідувань стане «заміна силового підходу комплексним і аналітичним - з використанням сучасних методик розслідувань економічних злочинів».

Служба буде повністю демілітаризована. В неї увійдуть абсолютно нові люди, які будуть отримувати достойні заробітні плати. Персонал добиратиметься на відкритих і об'єктивних конкурсах. Служба не буде знаходиться в складі Державної фіскальної служби. Також були виключені можливості для корупції.