e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Запропоновано надавати батькам відпустку на період карантину

Запропоновано надавати батькам відпустку на період карантинуКомітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує прийняти за основу законопроект № 4139 «Про внесення змін до Закону «Про відпустки» (щодо врегулювання питання відпустки на період встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів)».

Документом запропоновано доповнити Закон «Про відпустки» новою статтею, що дозволяє особам, у яких є діти до 14 років, отримувати соціальну відпустку на період оголошення карантину на відповідній території для догляду за своїми малолітніми дітьми.

На період встановлення місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування обмежувальних протиепідемічних заходів у навчальних закладах на відповідній території, за бажанням батьків в обов'язковому порядку надається відпустка без збереження зарплати по догляду за дитиною віком до 14 років.

Також, може надаватися оплачувана або частково оплачувана відпустка на період карантину на умовах, визначених колективним договором.