e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Для аграріїв створили спеціальний Реєстр

Для аграріїв створили спеціальний РеєстрКабінет Міністрів затвердив своєю постановою № 179 від 21 лютого 2017 року порядок ведення Реєстру одержувачів бюджетних дотацій. Постанова набрала чинності 24 березня.

До цього Реєстру можуть бути включені сільгоспвиробники, які:

  • мають питому вагу вартості с/г продукції, виготовленої на власних або орендованих основних засобах, не менше 75 % вартості всієї поставленої продукції протягом попередніх 12 звітних податкових періодів сукупно;
  • здійснюють діяльність, передбачену п. 16.3 ст. 16-1 Закону «Про державну підтримку сільського господарства України», відповідають установленим вимогам і включені до реєстру платників ПДВ.

Сільгоспвиробнику, для включення до реєстру, необхідно подати заяву до контролюючого органу ДФС за місцем обліку, у якому вказати вид діяльності, реквізити поточного банківського рахунку і суму вартості реалізованої продукції, виробленої на власних або орендованих основних засобах. Заяву потрібно подати протягом 5 календарних днів після закінчення граничного строку подання податкової декларації з ПДВ за звітний період.

ДФС формує список одержувачів дотацій на підставі даних реєстру і передає його в Казначейство для нарахування коштів. Крім цього, в реєстрі будуть вести облік перерахованих сум бюджетних дотацій на поточний рахунок платника податків за кожний звітний податковий період, в якому вони були виплачені.