e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Про компанію

logo-old2

Юридична компанія «Хільман і партнери» це іменна юридична компанія, яка була створена в 2008 році Альоною Хільман. На початку свого розвитку пріоритетним напрямком діяльності компанії була обрана робота з фізичними особами.

Протягом 2008-2009 років основними сферами діяльності компанії були обрані земельні відносини (оформлення відводів на землю, супровід процедури отримання державних актів на землю, розділ земельних ділянок, підготовка документів та супровід різних угод із земельними ділянками та інше), операції з нерухомістю (узаконення самовільних будов, розділ нерухомості, підготовка документів та супровід різних угод з нерухомістю тощо), а також супровід державної реєстрації суб'єктів господарської діяльності.


Починаючи з 2010 року ЮК "Хільман і Партнери" змінила вектор свого розвитку. Ключовим напрямком роботи компанії був обраний дрібний і середній бізнес. Важливою особливістю роботи компанії на цьому етапі став комплексний юридичний та бухгалтерський супровід бізнесу починаючи з його реєстрації. За період з 2010 по 2011 рік фахівцями Юридичної компанії "Хільман і Партнери" були зареєстровані сотні підприємств.

Також однією з найбільш динамічних сфер діяльності компанії стало судове представництво. Враховуючи специфіку українського законодавства та політичні особливості, основним напрямком судового представництва стали податкові спори. За період з 2010 по 2011 рік, представляючи інтереси малого і середнього бізнесу, юристи ЮК "Хільман і Партнери" відстояли в податкових інспекцій мільйони гривень ПДВ і податку на прибуток. Крім того, ще одним видом судового представництва, який став основою діяльності компанії стали господарські спори.

logo-old1

logo salmon

2012 рік приніс в Юридичну компанію «Хільман і партнери» великі зміни. Був проведений повний ребрендинг фірмового стилю компанії, враховуючи витоки слов'янської культури. Пройшовши етапи роботи з фізичними особами та обслуговування дрібного бізнесу, основним пріоритетним напрямком розвитку компанії була обрана роботи з середнім і великим бізнесом.

Останні 2 роки, використовуючи інноваційні підходи для вирішення поточних завдань, фахівці ЮК "Хільман і Партнери" успішно супроводжують діяльність провідних будівельних компаній Півдня України. Були виграні податкові спори, стягнуті у недобросовісних конкурентів мільйони гривень. Ліцензії, дозволи і сертифікати, отримані завдяки консультування фахівців компанії дозволяють успішно вести будівельний бізнес нашим клієнтам.

Крім того, під час змін у сфері реєстрації нерухомого майна, фахівці ЮК "Хільман і Партнери" використовуючи сучасні нетрадиційні підходи проводять сотні угод з комерційною та житловою нерухомістю.


Альона Хільман

Іменний партнер. У 2005 році закінчила Одеську національну юридичну академію. Працювала в юридичних службах провідних торгових і будівельних компаній України, органах нотаріату. Займається професійним наданням юридичних послуг більше 10-ти років.

Спеціалізація: земля і нерухомість, підприємницьке, господарське право, інвестиційне право.

Мови: російська, українська, англійська.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

4tsubenkoЄвген Цубенко

Партнер. У 2005 році закінчив Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова. У 2012 року отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Працював керівником консалтингової фірми, а також в бюро технічної інвентаризації. Займається професійним наданням юридичних послуг більше 9-ти років.

Спеціалізація: договірне право, земля і нерухомість, господарське право.

Мови: російська, українська, англійська.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Як нас знайти