e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Оскарження Рішення митниці про коригування вартості товару

Отже, з метою митного оформлення імпортованого товару, Ви подали митну декларацію. Товар, що проходить через митний кордон України, підлягає різним видам контролю, у тому числі митному контролю. Після подання Вашої митної декларації, вона проходить усілякі етапи митного оформлення, до яких входить:

 1. Реєстрація митної декларації.
 2. Перевірка митної декларації, до якої, серед інших, входить перевірка поданих разом із декларацією рахунку або іншого документа, який визначає вартість товару.
 3. Прийняття митної декларації до оформлення.
 4. Оформлення митної декларації, до якої входять різні перевірки, у тому числі й перевірка правильності класифікації товарів.
 5. Проведення митного огляду товарів.
 6. Завершення митного оформлення.
Що входить до судового супроводу?

Але не всі подані декларації легко проходять такі етапи. Трапляються випадки, коли при такій перевірці відбуваються різноманітні зловживання та порушення з боку органів митниці.

Наприклад, при оформленні Вашого товару він успішно проходить усі етапи крок за кроком, але раптом ви отримали Рішення про коригування митної вартості товарів (при цьому рівень митної вартості Вашого товару буде штучно підвищений) і , за результатами перевірки декларацій та документів, митницею прийнято Картку відмови у прийнятті митної декларації, митне оформлення випуску або пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення.


Що робити в такому випадку?


Що робити при отриманні кваліфікаційного рішення?

У вас є 2 варіанти вирішення:

 1. Погодиться з новою митною вартістю, визначеною митним органом. У такому разі Ви заплатите в результаті митних платежів більше, ніж повинні;
 2. Не погоджуватися з новою митною вартістю та звернутися до Юридичної компанії «Хільман та Партнери», де вам нададуть кваліфіковану правову допомогу.

Юридична компанія «Хільман та партнери» має багаторічний досвід із захисту інтересів клієнтів в адміністративних судах різних інстанцій у всіх регіонах України. За допомогою фахівців ЮК «Хільман і Партнери» судами були задоволені численні позови щодо визнання протиправними та скасування Рішень про коригування митної вартості товарів та Картки відмови у прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску або перепустки товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Представляючи Ваші інтереси в адміністративних судах, наші юристи детально вивчать всі обставини справи, оберуть найоптимальніші у Вашій ситуації способи захисту порушених прав, з урахуванням можливості їх подальшого виконання, складуть грамотну та мотивовану позовну заяву, аргументовано відхилять усі заперечення другої сторони. та тактично грамотно проведуть весь судовий процес у всіх інстанціях, аж до отримання судового рішення на Вашу користь.


Що входить до судового супроводу?

ЮК «Хільман та Партнери» забезпечує своїм клієнтам повний цикл супроводу в митних спорах, від вивчення матеріалів справи та складання позовної заяви, до остаточного винесення судового рішення.

Судовий супровід включатиме:

 • Детальне вивчення всіх обставин справи. Перед вибором стратегії ведення судового процесу обов'язковим етапом є детальне вивчення всіх документів, обставин та деталей спору.
 • Підготовка необхідного пакету документів для подання до суду. У клієнта можуть бути відсутні документи, які мають значенняня для складання позовної заяви та, згодом, винесення рішення у справі. Наші юристи підготують запити до митних органів для отримання відсутніх документів, а також інших державних органів для отримання необхідної інформації, яка гарантована, призведе Вас до успішного винесення судового рішення.
 • Складання грамотної та аргументованої позовної заяви. Позовні вимоги до відповідача, які надаються нашими клієнтами, будуть аргументовані належними доказами та доведені всіма необхідними та допустимими доказами. У змісті позову буде передбачено докладний розбір усіх пунктів Рішення, якими митниця аргументувала свої дії, та пояснення, чому їхні вимоги є незаконними.
 • Резонне відхилення всіх аргументів другої сторони. Суд, виносячи законне рішення, завжди оцінює аргументи та аргументи обох сторін процесу. Тому обґрунтовані та документально доведені фахівцями ЮК «Хільман і Партнери» спростування всіх доказів та доказів протилежної сторони є найчастіше вирішальною при винесенні рішення судом.
 • Тактично грамотне ведення судового процесу. Законодавство України передбачає значну кількість правових інструментів, якими користуються юристи під час судових процесів. Від своєчасності та необхідності використання таких інструментів (заява клопотань, експертиз, запитів, письмових пояснень тощо) залежить успішний результат вирішення судової суперечки.
 • Комплексний супровід у всіх судових інстанціях по всіх регіонах України. Судовий процес часто не закінчується винесенням одного рішення. У переважній більшості випадків справи оскаржуються і в апеляційному, і в касаційному порядку, а іноді й не по одному разу. Крім того, географія суперечок підприємства може бути дуже великою. Наші спеціалісти забезпечать комплексний супровід у всіх судових інстанціях по всіх регіонах України.

Починаючи з жовтня 2021 року, почали функціонувати необхідні підсистеми електронного судочинства, за допомогою яких сторонам судового процесу та їхнім представникам більше не обов'язково фізично бути присутніми в залі судового засідання. Тепер достатньо зареєструватися в електронному кабінеті та дистанційно подавати всілякі документи у справі, що дозволяє заощаджувати час та набагато швидше проходити всі етапи судового процесу.

ЩО ВХОДИТЬ У СУДОВИЙ СУПРОВІД?

Що Ви отримаєте в результаті?

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА БУДІВНИЦТВО?

Ми докладемо 100% зусиль для отримання судового рішення, що набрало законної сили, про визнання незаконними та скасування Рішення про визначення коду товару та Картки відмови у прийнятті митної декларації, митне оформлення випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення. На підставі вищезгаданого судового рішення митний брокер зможе підготувати документи, необхідні для завершення митного оформлення вантажу, у тому числі заяву про повернення надміру сплачених сум митних платежів.


Замовити послугу

 

AktsiyaBlack_UA
Після оформлення послуги у нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста чи бухгалтера з будь-якого питання, що цікавить Вас.

Вкажіть, як до Вас звертатися:(*)
Вкажіть, як до Вас звертатися.

Вкажіть контактний телефон:(*)
Вкажіть контактний телефон

Вкажіть E-mail:(*)
Вкажіть E-mail.

Опишіть ситуацію:(*)
Опишіть ситуацію.

Перевірка
Невірний ввод