e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

стосовно Вашого підприємства складено Акт податкової перевірки?
 • В Акті перевірки встановлені нібито порушення податкового законодавства, яких насправді немає?
 • В Акті перевірки вказується на відсутність первинних документів, які насправді були надані перевіряльникам?
 • В Акті перевірки встановлено нікчемність абсолютно реальних господарських операцій з контрагентами?
 • Податкові інспектора, посилаючись лише на формальні описки в податкових деклараціях знімають податковий кредит або не визнають валові витрати?
 • В Акті перевірки нараховано податкові зобов'язання з-за формальних описок, відсутності окремих реквізитів первинних документів?
МИ ВАМ ДОПОМОЖЕМО!
ДОКЛАДНІШЕ
Що Ви отримаєте?

Юридичний висновок щодо законності Акта перевірки, проект заперечень на Акт перевірки, а також представництво при їх розгляді

Kons nalog-act1 desc

ДОКЛАДНІШЕ

Аналіз акту перевірки, підготовка і подача заперечень на акт податкової перевірки, врегулювання податкових спорів

Що робити, якщо у Вашого підприємства складено Акт податкової перевірки?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ОТРИМАЛИ ЛИСТ АБО ЗАПИТ ВІД ПОДАТКОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ?
 • В Акті перевірки встановлені нібито порушення податкового законодавства, яких насправді немає?
 • В Акті перевірки вказується на відсутність первинних документів, які насправді були надані перевіряльникам?
 • В Акті перевірки встановлено нікчемність абсолютно реальних господарських операцій з контрагентами?
 • Податкові інспектора, посилаючись лише на формальні описки в податкових деклараціях, знімають податковий кредит або не визнають валові витрати?
 • В Акті перевірки нараховано податкові зобов'язання з-за формальних описки, відсутності окремих реквізитів первинних документів?

Юридична компанія «Хільман і партнери» має багаторічний досвід захисту інтересів бізнесу від перевірок податкових інспекцій. Фахівцями ЮК "Хільман і Партнери" були збережені мільйони гривень податкових зобов'язань, не обґрунтовано нарахованих податковими інспекторами при проведенні планових та позапланових податкових перевірок.

Представляючи Ваші інтереси в податковій інспекції щодо оскарження Акта перевірки, наші юристи детально проаналізують складений Акт, виявлять в ньому порушення чинного законодавства, що призвели донарахування податкових зобов'язань, а також у відповідних заперечення на Акт податкової перевірки мотивують законність дії платника податків та реальність проведених ним господарських операцій. Доводи заперечень на Акт перевірки будуть захищені при їх розгляді начальником податкової інспекції.

В результаті, в кращому випадку, податкова інспекція самостійно зменшить донараховані зобов'язання, а в гіршому, Вам стануть відомі всі аргументи і докази податкової інспекції, що значним чином допоможе Вам захистити свої інтереси в суді.


Що Ви отримаєте в результаті?

В результаті Ви отримаєте професійний юридичний висновок щодо законності висновків Акта перевірки, і грамотні обґрунтовані заперечення на Акт перевірки, а також представництво Ваших інтересів в податковій інспекції при розгляді таких заперечень.

Юридичний висновок буде включати наступне:

 • Юридичний аналіз складеного Акта перевірки. Таким чином, Ви дізнаєтеся, законні доводи податкового органу та правомірно зроблені висновки про донарахування податкових зобов'язань або визнання угод нікчемними.
 • Правова аргументація Вашої позиції з посиланнями на чинне законодавство. Ви будете розуміти, наскільки законними були дії, які документи були оформлені, не правильно і які ще документи є можливість доробити або переробити для усунення допущених порушень чинного законодавства та їх несприятливих наслідків.
 • Опис найбільш сприятливих варіантів подальшої поведінки. В юридичному висновку можливі шляхи розвитку ситуації та запропоновано найбільш сприятливі дії по мінімізації можливих негативних наслідків як для бізнесу, так і для Ваших ділових партнерів.
 • Аналіз поточної судової практики щодо оскарження отриманого запиту. Крім того, в юридичній консультації обов'язково буде вказана позиція судів у судових спорах, пов'язаних з аналогічними порушеннями податкового законодавства. В результаті такого аналізу Ви зрозумієте, які аргументи і докази найбільш важливі для суду, для прийняття рішення в Вашу користь в разі використання судового способу захисту від податкових інспекцій.
Що входить в юридичний висновок з аналізу акту податкової перевірки

Проект заперечення на Акт податкової перевірки буде включати наступне:

 • Правова аргументація незаконність доводів податкової інспекції, викладених в Акті перевірки. В проекті заперечень на Акт податкової перевірки будуть аргументовані всі незаконні доводи інспектора, буде доведено їх неправомірність і як наслідок незаконність висновків Акта податкової перевірки.
 • Опис, обґрунтування та документальне підтвердження правомірності дій платника податків. В проекті заперечень на Акт перевірки буде повністю обґрунтовано та документально підтверджено законність дій нашого клієнта і реальність господарських операцій.
 • Представництво інтересів платника при розгляді заперечень на Акт перевірки. Наші фахівці компетентно представлять інтереси підприємства при розгляді заперечень, пунктно аргументують і доведуть правомірність дій клієнта і реальність здійснюваних ним господарських операцій.
Проект заперечення на Акт податкової перевірки

 

Замовити послугу

 

AktsiyaBlack_UA
Після оформлення послуги у нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста чи бухгалтера з будь-якого питання, що цікавить Вас.

Вкажіть, як до Вас звертатися:(*)
Вкажіть, як до Вас звертатися.

Вкажіть контактний телефон:(*)
Вкажіть контактний телефон

Вкажіть E-mail:(*)
Вкажіть E-mail.

Опишіть ситуацію:(*)
Опишіть ситуацію.

Перевірка
Невірний ввод