e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89
Виникла проблема з контрагентом...
 • У боржника не виявлено жодного майна і виконавча служба не може нічого зробити?
  Для Вас справа принципу довести стягнення заборгованості до визнання боржника банкрутом?
В ДАНОМУ ВИПАДКУ ОДНОГО ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ НЕ ДОСИТЬ! НЕОБХІДНО ІНІЦІЮВАТИ СУДОВЕ ПРОВАДЖЕННЯ ПРО БАНКРУТСТВО БОРЖНИКА, ПРОТЕ ВИ НЕ ЗНАЄТЕ ЯК ЦЕ РОБИТИ?

down arrow

Ми вам допоможемо!
ДОКЛАДНІШЕ
Що робити?

У такій ситуації єдиним виходом є звернення до суду із заявою про банкрутство боржника.

Що це дасть?

 • У кращому разі - не бажаючи втрачати підприємство, на якому, наприклад, укладено безліч довгострокових контрактів, боржник відразу ж виплатить заборгованість в повному обсязі.
 • В гіршому випадку - якщо все-таки ніякого майна виявлено не буде, то Ви безпосередньо грошових коштів не отримаєте, однак моральне задоволення внаслідок визнання такого підприємства банкрутом - гарантовано.

ДОКЛАДНІШЕ

Банкрутство боржників

Що робити, якщо рішення суду неможливо виконати через виконавчу службу?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО РІШЕННЯ СУДУ НЕМОЖЛИВО ВИКОНАТИ ЧЕРЕЗ ВИКОНАВЧУ СЛУЖБУ?
 • Вам повинні грошові кошти за рішенням суду, а виконавча служба не може його виконати?
 • Виконавча служба повертає Вам судовий наказ, у зв'язку з відсутністю майна боржника?
 • Вам принципово необхідно довести справу про стягнення заборгованості до стадії офоциального визнання боржника банкрутом?

МИ ВАМ ДОПОМОЖЕМО!!!

ми вам допоможемо!!!

Юридична компанія «Хільман і партнери» має значний досвід по примусовому стягненню заборгованості навіть у тих випадках, коли державна виконавча служба безсила.

Представляючи Ваші інтереси при стягненні заборгованості, наші юристи завжди йдуть до кінця, не зупиняючись на повернення виконавчого документа державною виконавчою службою. Отримавши від виконавчої служби постанова про відсутність майна у боржника, наші юристи ініціюють в господарських судах справи про банкрутство боржника.

Не рідкісні випадки, коли під страхом бути визнаним банкрутом, пройти аудит арбітражного керуючого і бути притягнутим до кримінальної відповідальності за доведення підприємства до банкрутства, у недбайливого боржника знаходяться необхідні грошові кошти та заборгованість гаситься в добровільному порядку.


Що входить у супровід процесу банкрутства боржників?

ЮЮК "Хільман і Партнери" забезпечує своїм клієнтам повний цикл стягнення заборгованості з підприємств, включаючи стягнення кредиторської заборгованості в рамках процесу про банкрутство боржника.

Супровід процесу банкрутства боржника буде включати наступне:

 • Детальне вивчення всіх обставин справи. Перед вибором стратегії ведення судового процесу про банкрутство боржника, обов'язковим етапом є детальнейшее вивчення всіх документів, обставин і деталей справи, які дозволять виявити наявність майна боржника, і тим самим доцільність всього процесу банкрутства.
 • Складання грамотного і аргументованої заяви про відкриття справи про банкрутство боржника. Від правильності і аргументованості заяви про відкриття справи про банкрутство залежить питання відкриття судової справи про банкрутство. У разі ж відмови у відкритті такої справи, у Вашого боржника буде достатньо часу для виведення всього свого майна з підприємства.
 • Тактично грамотне ведення судового процесу. Провадження у справах про банкрутство є досить специфічним судовим процесом, що вимагає спеціальних знань. Наші фахівці, займаючись справами про банкрутство не обмежуються лише судовими засіданнями, а ведуть щільну роботу з арбітражними керуючими та іншими кредиторами, що дозволяє максимально захистити інтереси нашого клієнта.
ЩО ВХОДИТЬ У СУПРОВІД ПРОЦЕСУ БАНКРУТСТВА БОРЖНИКІВ?

Замовити послугу

 

AktsiyaBlack_UA
Після оформлення послуги у нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста чи бухгалтера з будь-якого питання, що цікавить Вас.

Вкажіть, як до Вас звертатися:(*)
Вкажіть, як до Вас звертатися.

Вкажіть контактний телефон:(*)
Вкажіть контактний телефон

Вкажіть E-mail:(*)
Вкажіть E-mail.

Опишіть ситуацію:(*)
Опишіть ситуацію.

Перевірка
Невірний ввод