e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

ТИПОВІ ПОМИЛКИ ТА ПОРУШЕННЯ ПРИ ВЧИНЕННІ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДІЙ

НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ ТА ПОРУШЕННЯ ПРИ ВЧИНЕННІ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДІЙМи зібрали кілька поширених помилок і правопорушень державних реєстраторів, які можуть стати підставою для скасування відповідних реєстраційних дій та призвести до визнання таких дій незаконними Комісією по розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

ЯК ПЛАТИТИ ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК У 2017 РОЦІ

ЯК СПЛАЧУВАТИ ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК В 2017 РОЦІЗ 1 січня 2017 року набули чинності законодавчі зміни щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями, у тому числі і для тих, які обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність. Державна фіскальна служба надала роз'яснення з цього питання.

ЯК ПРАВИЛЬНО СКЛАСТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ

ЯК ПРАВИЛЬНО СКЛАСТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯОренда нежитлового приміщення, будь то офіс, склад або торгова площа – серйозний крок для кожного підприємця, що надає вплив на подальший розвиток бізнесу. На що варто звернути увагу, щоб уникнути непорозумінь з власником приміщень?

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ШЛЮБНОМУ ДОГОВОРІБагато пар, укладаючи сімейний союз, помилково вважають, що складання шлюбного контракту виглядає проявом недовіри до партнера і холодного розрахунку. Насправді договір — ефективний спосіб захистити себе і своє майно не лише в разі розірвання союзу, але і в сімейному житті. До того ж укласти такий договір можуть не тільки молодят, але і вже одружені люди.

ЯК ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО СТАТУТУ, ЩОБ НЕ ПОЗБАВИЛИ СТАТУСУ НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

ЯК ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО СТАТУТУ, ЩОБ НЕ ПОЗБАВИЛИ СТАТУСУ НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇПостановою Кабінету Міністрів України № 440 від 13 липня 2016 встановлено, що некомерційні організації, які до 1 січня 2017 не привели свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, виключаються після 1 січня 2017 контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.