e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Оскарження рішення про зміну коду товару УКТЗЕД

Про оскарження рішення про зміну коду товару УКТЗЕД

Товари під час їх декларування підлягають класифікації, що передбачає визначення коду товару відповідно до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД).

Оскільки розмір митних платежів безпосередньо залежить від обраного коду УКТЗЕД, митний орган нерідко скасовує самостійно присвоєний декларантом код і визначає той, який передбачає вищі митні ставки.

Зміна коду товару УКТ ЗЕД спричиняє видачу Картки відмови у прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення.


Можливість оскарження класифікаційного рішення

Що робити в такому випадку?


Що робити при отриманні кваліфікаційного рішення?

У вас є 2 варіанти вирішення:

  1. Погодиться з новим кодом УКТЗЕД, визначеним самостійно митним органом. У такому разі Ви заплатите в результаті митних платежів більше, ніж повинні;
  2. Не погоджуватися з новою митною вартістю та звернутися до Юридичної компанії «Хільман та Партнери», де вам нададуть кваліфіковану правову допомогу.

Юридична компанія «Хільман та Партнери» має багаторічний досвід захисту інтересів Клієнтів від незаконних дій митних органів. Після отримання від Вас необхідної інформації та документів наші фахівці перевірять на законність рішення про зміну коду товару УКТЗЕД, проаналізують спірну ситуацію та забезпечать юридичну підтримку на всіх етапах, включаючи стягнення судових витрат, орієнтуючись на судову практику, українське законодавство та норми міжнародного права. /p>

Представляючи Ваші інтереси в адміністративних судах, наші юристи детально вивчать всі обставини справи, оберуть найоптимальніші у Вашій ситуації способи захисту порушених прав, з урахуванням можливості їх подальшого виконання, складуть грамотну та мотивовану позовну заяву, аргументовано відхилять усі заперечення другої сторони. та тактично грамотно проведуть весь судовий процес у всіх інстанціях, аж до отримання судового рішення на Вашу користь.


Що входить до судового супроводу?

ЮК «Хільман та Партнери» забезпечує своїм клієнтам повний цикл супроводу в митних спорах, від вивчення матеріалів справи та складання позовної заяви, до остаточного винесення судового рішення.

Судовий супровід включатиме:

  • Детальне вивчення всіх обставин справи. Перед вибором стратегії ведення судового процесу обов'язковим етапом є детальне вивчення всіх документів, обставин та деталей спору.
  • Підготовка необхідного пакету документів для подання до суду. У клієнта можуть бути відсутні документи, які мають значення для складання позовної заяви і, згодом, винесення рішення у справі. Наші юристи підготують запити до митних органів для отримання відсутніх документів, а також інших державних органів для отримання необхідної інформації, яка гарантована, призведе Вас до успішного винесення судового рішення.
  • Складання грамотної та аргументованої позовної заяви. Позовні вимоги до відповідача, які надаються нашими клієнтами, будуть аргументовані належними доказами та доведені всіма необхідними та допустимими доказами. У змісті позову буде передбачено докладний розбір усіх пунктів Рішення, якими митниця аргументувала свої дії, та пояснення, чому їхні вимоги є незаконними.
  • Резонне відхилення всіх аргументів другої сторони. Суд, виносячи законне рішення, завжди оцінює аргументи та аргументи обох сторін процесу. Тому обґрунтовані та документально доведені фахівцями ЮК «Хільман і Партнери» спростування всіх доказів та доказів протилежної сторони є найчастіше вирішальною при винесенні рішення судом.
  • Тактично грамотне ведення судового процесу. Законодавство України передбачає значну кількість правових інструментів, якими користуються юристи під час судових процесів. Від своєчасності та необхідності використання таких інструментів (заява клопотань, експертиз, запитів, письмових пояснень тощо) залежить успішний результат вирішення судової суперечки.
  • Комплексний супровід у всіх судових інстанціях по всіх регіонах України. Судовий процес часто не закінчується винесенням одного рішення. У переважній більшості випадків справи оскаржуються і в апеляційному, і в касаційному порядку, а іноді й не по одному разу. Крім того, географія суперечок підприємства може бути дуже великою. Наші спеціалісти забезпечать комплексний супровід у всіх судових інстанціях по всіх регіонах України.

Починаючи з жовтня 2021 року, почали функціонувати необхідні підсистеми електронного судочинства, за допомогою яких сторонам судового процесу та їхнім представникам більше не обов'язково фізично бути присутніми в залі судового засідання. Тепер достатньо зареєструватися в електронному кабінеті та дистанційно подавати всілякі документи у справі, що дозволяє заощаджувати час та набагато швидше проходити всі етапи судового процесу.

ЩО ВХОДИТЬ У СУДОВИЙ СУПРОВІД?

Що Ви отримаєте в результаті?

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА БУДІВНИЦТВО?

Ми докладемо 100% зусиль для отримання судового рішення, що набрало законної сили, про визнання незаконними та скасування Рішення про визначення коду товару та Картки відмови у прийнятті митної декларації, митне оформлення випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення. На підставі вищезгаданого судового рішення митний брокер зможе підготувати документи, необхідні для завершення митного оформлення вантажу, у тому числі заяву про повернення надміру сплачених сум митних платежів.


Замовити послугу

 

AktsiyaBlack_UA
Після оформлення послуги у нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста чи бухгалтера з будь-якого питання, що цікавить Вас.

Вкажіть, як до Вас звертатися:(*)
Вкажіть, як до Вас звертатися.

Вкажіть контактний телефон:(*)
Вкажіть контактний телефон

Вкажіть E-mail:(*)
Вкажіть E-mail.

Опишіть ситуацію:(*)
Опишіть ситуацію.

Перевірка
Невірний ввод