e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Отримали запит до податкової інспекції?
 • Податкова вимагає надати інформацію та її документальне підтвердження взаємин з контрагентом?
 • Податкова вимагає надати документи, що підтверджують весь Ваш податковий кредит за звітний період?
 • У вас утворився податковий борг і податкова вимагає надати інформацію про активи підприємства для передачі в податкову заставу?
 • Податкова міліції в рамках кримінальної справи вимагає надати інформацію та копії документів по операціях з контрагентами?
МИ ВАМ ДОПОМОЖЕМО!
ДОКЛАДНІШЕ
Що Ви отримаєте?

Юридичний висновок за отриманим запитом та
проект юридично грамотного відповіді

Kons nalog-act desc

ДОКЛАДНІШЕ

Відповіді на запити податкової інспекції

Що робити, якщо Ви отримали лист або запит від податкової інспекції?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ОТРИМАЛИ ЛИСТ АБО ЗАПИТ ВІД ПОДАТКОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ?
 • Ви отримали запит від податкової інспекції про надання інформації та її документального підтвердження взаємин з контрагентом? І Ви не знаєте, як краще вчинити, щоб наданою інформацією не нашкодити собі, зберегти ділові відносини з контрагентами і при цьому не порушити чинне законодавство?
 • Ви отримали запит від податкової інспекції про підтвердження всього Вашого податкового кредиту за звітний період? І Ви не знаєте, наскільки правомірний такий запит податкової та, чи має право податкова інспекція перевіряти весь податковий кредит, заявлений до відшкодування?
 • У вас утворився податковий борг і Ви отримали запит від податкової інспекції про надання інформації про активи підприємства для передачі в податкову заставу? Відсутність відповіді на такі запити можуть вести до арешту рахунків підприємства.
 • Податкова міліції, посилаючись на ст. 97 КК України і наявність відкритої кримінальної справи вимагає від Вас надання інформації та копій документів по операціях з контрагентами? І Ви не знаєте, які наслідки відповіді або не відповіді на такий запит?

Юридична компанія «Хільман і партнери» має багаторічний досвід захисту інтересів бізнесу від дій податкових органів. Фахівці ЮК "Хільман і Партнери" за 3 робочих дні після отримання від Вас необхідної інформації та документів перевірять на законність отриманий запит, проаналізують можливі наслідки різних відповідей і виберуть найбільш оптимальний для клієнта варіант відповіді на отриманий запит.

В результаті, складений нашими фахівцями відповідь виключить законну можливість проведення позапланової перевірки нашого клієнта і істотно знизить ризик перевірки контрагента нашого клієнта, що дозволить зберегти хороші партнерські відносини.

В результаті Ви отримаєте кваліфіковану відповідь юристів і будете чітко розуміти, що Вам робити далі.


Що входить в консультацію?

В результаті Ви отримаєте професійний юридичний висновок щодо Вашого питання, а також проект юридично грамотного відповіді на отриманий запит.

Юридичний висновок буде включати наступне:

 • Юридичний аналіз отриманого запиту. Таким чином, Ви дізнаєтеся, чи є підстави у податкової інспекції відправляти такі запити, законні вимоги, викладені в запиті і чи дотриманий порядок складання та надсилання такого запиту.
 • Правова аргументація Вашої позиції з посиланнями на чинне законодавство. Крім самого запиту ми вивчимо його предмет, тобто ті документи та інформацію, яку хочуть дізнатися контролюючі органи. Ви будете розуміти, чи відповідають Ваші дії, документи і інформація про яких запитується, вимогам чинного законодавства.
 • Опис найбільш сприятливих варіантів подальшої поведінки. В юридичному висновку можливі шляхи розвитку ситуації та запропоновано найбільш сприятливі дії по мінімізації можливих негативних наслідків як для бізнесу, так і для Ваших ділових партнерів.
 • Аналіз поточної судової практики щодо оскарження отриманого запиту. Крім того, в юридичній консультації обов'язково буде вказана позиція судів у судових спорах, пов'язаних з аналогічними запитами податкових інспекцій. В результаті такого аналізу Ви зрозумієте, які аргументи і докази найбільш важливі для суду, для прийняття рішення в Вашу користь в разі використання судового способу захисту від податкових інспекцій.
Що входить в консультацію з податкового права

Проект відповіді на запит буде включати наступне:

 • Аналіз наявності підстав для направлення запиту. У проекті відповіді на запит контролюючого органу будуть зазначені встановлені законом підстави для направлення запитів платників податків і буде зроблено висновок про відсутність таких підстав у Вашому конкретному запиті, з разі відсутності таких підстав.
 • Опис і нормативне підтвердження порушень при складанні запиту. У проекті відповіді будуть вказані всі допущені податковою інспекцією порушення викладених у запиті вимог, і наявність помилок як в самому запиті, так і в порядку його складання і відправлення.
 • Аргументовані причини відмови в задоволенні запиту і надання інформації з підтверджуючими документами. У проекті відповіді буде аргументовано відмовлено у задоволенні запиту і, як наслідок, надання інформації та необхідних документів. Також податкової інспекції буде запропоновано виправити допущені недоліки і спробувати ще раз :)
Проект відповіді на запит податкової інспекції

 

Замовити послугу

 

AktsiyaBlack_UA
Після оформлення послуги у нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста чи бухгалтера з будь-якого питання, що цікавить Вас.

Вкажіть, як до Вас звертатися:(*)
Вкажіть, як до Вас звертатися.

Вкажіть контактний телефон:(*)
Вкажіть контактний телефон

Вкажіть E-mail:(*)
Вкажіть E-mail.

Опишіть ситуацію:(*)
Опишіть ситуацію.

Перевірка
Невірний ввод