e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Нова перемога: ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНК" повернув нашому клієнту 51 тис. грн.

Ми вже розповіли у попередній новині про проблемний банк ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНК", який не повертає вклади і не сплачує за них відсотки.

І сьогодні ми здобули чергову перемогу! На цей раз сума повернутих банком грошей становила 51 тис. грн.

Ми допомагаємо вкладникам не тільки отримати свій вклад, але і нараховані відсотки від недобросовісних банків. Як грамотно і хитро не були складені банківські договори, завжди можна захистити свої права за процедурою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Фахівці ЮК Хільман і Партнери допомогли своєму клієнтові повернути 93 тис. грн. з неплатоспроможного банку

Фахівці ЮК Хільман і Партнери допомогли своєму клієнтові повернути 93 тис. грн. із розваленого банкуВчора фахівцями ЮК "Хільман і Партнери" були захищені і відновлені права і законні інтереси вкладника неплатоспроможного банку ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНК".

ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНК" вже протягом 2-3х років не виплачує, ні відсотки за вкладами, ні самі вклади за законним вимогам вкладників. 

Чергова перемога в податковому спорі

Планові перевірки податкових інспекцій завжди були і залишаються дуже складними і болючими для платників податків, у вигляді величезного обсягу перевіряємих документів за кілька років. У підсумку, в наслідок таких перевірок, платники податків отримують податкові повідомлення-рішення на кругленькі суми". 

Однак, такі перевірки складні не тільки для платників податків, але і для самих перевіряючих. Враховуючи величезне навантаження на податкових інспекторів, часто катастрофічно не вистачає часу, щоб проінспектувати хоча б основну масу первинної документації на підприємствах. І, як наслідок такої перевірки - серйозні порушення з боку перевіряючих, які тягнуть за собою накладення штрафних санкцій на підприємства, навіть при правильно проведених господарських операціях.

Саме цю особливість в роботі абсолютно всіх податкових інспекцій і використовує ЮК "Хільман і Партнери" для захисту своїх клієнтів.

Перемога в апеляції по податковому спору

Юридичною компанією «Хільман і партнери» в Одеському апеляційному адміністративному суді була відновлена справедливість, колегія суддів під головуванням судді Ступакової В. Р. захистила інтереси платника податків від протиправних дій податкової інспекції.

Перемога у податковому спорі

Фахівці ЮК "Хільман і Партнери" відстояли інтереси будівельної компанії «Спецелеваторбуд» у спорі з ДПІ Приморського району р. Одеси про визнання протиправним податкового рішення-повідомлення на суму зобов'язань по ПДВ у розмірі 177 749 гривень.