e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Справи про порушення митних правил

Досить часто під час проходження митних формальностей митними органами висуваються безпідставні та надумані звинувачення у порушенні митних правил, що, у свою чергу, тягне за собою низку несприятливих наслідків, особливо для власника вантажу, та, затягування процесу митного оформлення може виявитися лише незначним з них.

Деякі особи, які перевозять товар через митний кордон, навіть не здогадуються про те, що при перевезенні такого товару можуть порушити митні правила та будуть притягнуті до відповідальності та до заходів покарання за скоєння протиправних діянь.

Справи про порушення митних правил

Наприклад, при проведенні повного митного огляду транспортного засобу та товару, що перевозиться, співробітники митниці виявили невідповідність кількості ввезених товарів з кількістю товаром, які заявлені у Ваших товаросупровідних документах, про що було складено Акт огляду транспортного засобу та товарів. На підставі такого Акту було складено Протокол про порушення митних правил та застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу та конфіскації товару.

Ви могли порушити будь-які інші правила, які не вказані в цьому прикладі, передбачені Митним кодексом, але результат часто один - на Вас складено Протокол про порушення митних правил і як правило, Ви втрачаєте свій вантаж і отримуєте штраф від 100 до 300% вартості поставленого товару.


Що робити в такому випадку?


Що робити при отриманні кваліфікаційного рішення?

У кожному конкретному випадку потрібно боротися проти порушення Ваших прав, оскільки поширені випадки, коли працівники митниці зловживають своїм службовим становищем або не належним чином виконують покладені на них обов'язки, незаконно притягуючи декларантів відповідальності.

Деякі справи про порушення митних правил розглядаються митними органами, а деякі справи, в тому числі вчинені особами, які не досягли 18-річного віку, розглядаються в суді.

Юридична компанія «Хільман та партнери» надасть професійний захист Ваших прав незалежно від органу, який розглядатиме справу про порушення митних правил.

Ми маємо багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в органах митниці та адміністративних судах різних інстанцій у всіх регіонах України. Представляючи Ваші інтереси в органах митниці та адміністративних судах, наші юристи детально вивчать усі обставини справи, оберуть найоптимальніші у Вашій ситуації способи захисту порушених прав, з урахуванням можливості їх подальшого виконання, складуть грамотне та мотивоване письмове заперечення на протокол про порушення митних правил, аргументовано відхилять усі заперечення протилежної сторони та грамотно проведуть весь процес, аж до отримання рішення на Вашу користь.


Що входить до судового супроводу?

ЮК «Хільман та Партнери» забезпечує своїм клієнтам повний цикл супроводу в митних спорах, від вивчення матеріалів справи та складання позовної заяви, до остаточного винесення судового рішення.

Судовий супровід включатиме:

  • Детальне вивчення всіх обставин справи. Перед вибором стратегії ведення судового процесу обов'язковим етапом є детальне вивчення всіх документів, обставин та деталей спору.
  • Підготовка необхідного пакету документів для подання до суду. Одна з основних стадій, саме на цій стадії закладається основа майбутнього успіху, оскільки в цій категорії справ першочергове значення мають документи, зібрані до моменту складання протоколу про порушення. митних правил і це не лише пояснення особи, щодо якої складаєся протокол. У клієнта можуть бути відсутні документи, які мають значення для правильного вирішення справи. Наші юристи підготують запити для отримання відсутніх документів та необхідної інформації, яка гарантовано призведе до успішного винесення судового рішення.
  • Складання грамотної та аргументованої позовної заяви. Позовні вимоги до відповідача, які надаються нашими клієнтами, будуть аргументовані належними доказами та доведені всіма необхідними та допустимими доказами. У змісті позову буде передбачено докладний розбір всіх аргументів, якими митниця аргументувала свої дії, та пояснення, чому вони є неправомірними та безпідставними.
  • Резонне відхилення всіх аргументів другої сторони. Суд, виносячи законне рішення, завжди оцінює аргументи та аргументи обох сторін процесу. Тому обґрунтовані та документально доведені фахівцями ЮК «Хільман і Партнери» спростування всіх доказів та доказів протилежної сторони є найчастіше вирішальною при винесенні рішення судом.
  • Тактично грамотне ведення судового процесу. Законодавство України передбачає значну кількість правових інструментів, якими користуються юристи під час судових процесів. Від своєчасності та необхідності використання таких інструментів (заява клопотань, експертиз, запитів, письмових пояснень тощо) залежить успішний результат вирішення судової суперечки.
  • Комплексний супровід у всіх судових інстанціях по всіх регіонах України. Судовий процес часто не закінчується винесенням одного рішення. У переважній більшості випадків справи оскаржуються і в апеляційному, і в касаційному порядку, а іноді й не по одному разу. Крім того, географія суперечок підприємства може бути дуже великою. Наші спеціалісти забезпечать комплексний супровід у всіх судових інстанціях по всіх регіонах України.

Починаючи з жовтня 2021 року, почали функціонувати необхідні підсистеми електронного судочинства, за допомогою яких сторонам судового процесу та їхнім представникам більше не обов'язково фізично бути присутніми в залі судового засідання. Тепер достатньо зареєструватися в електронному кабінеті та дистанційно подавати всілякі документи у справі, що дозволяє заощаджувати час та набагато швидше проходити всі етапи судового процесу.

ЩО ВХОДИТЬ У СУДОВИЙ СУПРОВІД?

Що Ви отримаєте в результаті?

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА БУДІВНИЦТВО?

Ми докладемо 100% зусиль для отримання судового рішення, що набрало законної сили, про скасування протоколу про порушення митних правил. На підставі вищезгаданого судового рішення митний брокер зможе підготувати документи, необхідні для завершення митного оформлення вантажу, у тому числі повернення власнику заарештованого товару.


Замовити послугу

 

AktsiyaBlack_UA
Після оформлення послуги у нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста чи бухгалтера з будь-якого питання, що цікавить Вас.

Вкажіть, як до Вас звертатися:(*)
Вкажіть, як до Вас звертатися.

Вкажіть контактний телефон:(*)
Вкажіть контактний телефон

Вкажіть E-mail:(*)
Вкажіть E-mail.

Опишіть ситуацію:(*)
Опишіть ситуацію.

Перевірка
Невірний ввод