e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Виникла проблема з контрагентом...
 • Ви виграли судовий процес, а боржник все-одно відмовляється добровільно виконувати судове рішення?
 • Державний виконавець повільно проводить виконавчі дії або взагалі нічого не робить або ж навпаки, вчиняє дії, що порушує Ваші права та інтереси?

В ДАНОМУ ВИПАДКУ НЕОБХІДНО ПРОВОДИТИ ЯКІСНУ РОБОТУ З ДЕРЖАВНИМ ИСПОЛНИЕТЕЛеМ! ОДНАК ВИ НЕ ЗНАЄТЕ ЯКІ ДІЇ НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВАШИХ ІНТЕРЕСІВ?

down arrow

Ми вам допоможемо!

ДОКЛАДНІШЕ
Що робити?

У такій ситуації єдиним виходом є проведення необхідної роботи з державним виконавцем (іноді оскарження його дій, а іноді й додаткова мотивація).

Що це дасть?

 • У кращому випадку - рішення суду буде виконане в найкоротші терміни і стягнені грошові кошти надійдуть на Ваш рахунок.
 • В гіршому випадку - в момент виконання рішення якого-небудь майна у боржника виявлено не буде, проте будуть накладені всі необхідні арешти, які дозволять стягнути заборгованість в майбутньому, при виявленні майна.

ДОКЛАДНІШЕ

Супровід виконання судових рішень

Що робити, якщо необхідно примусово виконати рішення суду?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕОБХІДНО ПРИМУСОВО ВИКОНАТИ РІШЕННЯ СУДУ?
 • Боржник відмовляється добровільно виконувати судове рішення?
 • Державний виконавець повільно проводить виконавчі дії або взагалі нічого не робить?
 • Виконавець вчиняє завідомо незаконні дії або приймає незаконні постанови?
 • Державним виконавцем незаконно заарештовано Ваше майно?

МИ ВАМ ДОПОМОЖЕМО!!!

ми вам допоможемо!!!

Юридична компанія «Хільман і партнери» має багаторічний досвід представництва інтересів бізнесу в органах виконавчої служби, як з боку Стягувача, так і з боку Боржника. Фахівцями ЮК "Хільман і Партнери" було супроводжено сотні виконавчих проваджень, що у випадку зі Стягувачами, допомогло в найкоротші терміни виконати судове рішення, а у випадку з Боржниками - максимум убезпечити діяльність підприємства від можливих дій державних виконавців.

Представляючи Ваші інтереси в державній виконавчій службі, наші юристи детальнейшим чином, з правової точки зору, оцінюють всі дії державних виконавців, при наявності неправомірних дій або бездіяльності державного виконавця вживаються відповідні заходи, аж до подачі скарг до суду та правоохоронних органів, що в повній мірі дозволяє домогтися законності та своєчасності всіх виконавчих дій.


Що входить у супровід виконавчого провадження?

ЮК "Хільман і Партнери" забезпечує своїм клієнтам повний цикл супроводження виконавчих проваджень, як з боку Стягувача, так і з боку Боржника.

Супровід виконавчого провадження буде включати наступне:

 • Детальне вивчення матеріалів справи. Перед вибором стратегії поведінки у виконавчому провадженні обов'язковим етапом є детальнейшее вивчення всіх документів, обставин і деталей виконавчого справи, вивчення особливостей роботи з конкретним державним виконавцем.
 • Контроль законності та своєчасності вчинення державним виконавцем виконавчих дій. Один і той же результат можна досягти, висуваючи різні за юридичною суттю вимоги до відповідача, однак різні позовні вимоги по різному доказуються і різними способами виконуються. Від правильно обраного способу захисту порушеного права та формування своїх вимог, завжди залежить результат розгляду спору і практична можливість його подальшого виконання.
 • Оскарження можливих неправомірних дій та бездіяльності державного виконавця. Всі можливі неправомірні дії та бездіяльність державного виконавця, порушують права і інтереси наших клієнтів негайно оскаржуються до суду з притягненням до відповідальності винних осіб.
ЩО ВХОДИТЬ У СУПРОВІД ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ?

Замовити послугу

 

AktsiyaBlack_UA
Після оформлення послуги у нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста чи бухгалтера з будь-якого питання, що цікавить Вас.

Вкажіть, як до Вас звертатися:(*)
Вкажіть, як до Вас звертатися.

Вкажіть контактний телефон:(*)
Вкажіть контактний телефон

Вкажіть E-mail:(*)
Вкажіть E-mail.

Опишіть ситуацію:(*)
Опишіть ситуацію.

Перевірка
Невірний ввод