e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. | тел.: +38‎0 48 770 30 33; +380 68 735 22 67; +380 50 683 38 89

Виникла проблема з контрагентом...
 • Вам мають грошей за виконані роботи / поставлені товари / сданую в оренду нерухомість і відмовляються їх виплачувати в добровільному порядку?
 • Ви заплатили аванс за виконання робіт / поставку товарів, проте ні роботи добровільно не виконано, ні товари не поставлені?
 • Ваш контрагент звернувся до Вас з позовом про стягнення заборгованості, для виникнення якої немає абсолютно ніяких правових підстав?

В ДАНОМУ ВИПАДКУ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ НЕ УНИКНУТИ! ОДНАК ВИ НЕ ЗНАЄТЕ ЯКІ ДІЇ НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВАШИХ ІНТЕРЕСІВ?

down arrow

Ми вам допоможемо!

ДОКЛАДНІШЕ
Що робити?

У такій ситуації єдиним виходом є підготовка у судовому процесу і доведення своєї правоти в суді.

Що це дасть?

 • У кращому випадку - сама лише подача позову до контрагентові, а також накладення арешту на рахунки та майно контрагента найчастіше ведуть до добровільним виконанням боржником своїх зобов'язань ще до винесення рішення.
 • В гіршому випадку - Ви отримаєте виграшне рішення суду, яке в подальшому доведеться виконувати через виконавчу службу.

ДОКЛАДНІШЕ

Складання позовних заяв, заперечень і супровід справ у суді

Що робити, якщо виник судовий спір з контрагентом?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИНИК СУДОВИЙ СПІР З КОНТРАГЕНТОМ?
 • Ви виконали роботи/ поставили товари, проте Ваш партнер не приймає їх або просто відмовляється в добровільному порядку сплатити їх вартість?
 • Ви заплатили аванс за виконання робіт/ поставку товарів, проте роботи не виконані, не поставлені товари?
 • Ваш партнер неякісно виконав роботи/ поставив неякісні товари і подав позов про стягнення з Вас повної оплати?
 • Ви здали в оренду майно, проте орендар не сплачує орендну плату і відмовляється добровільно повертати майно?
 • Ви взяли в оренду майно, своєчасно оплачуєте орендну плату, однак орендодавець через вимагає дострокового розірвання договору оренди?
 • Неякісне виконання робіт/ постачання неякісних товарів підрядником призвели до виникнення матеріального збитку і підрядник не бажає його добровільно компенсувати?
 • Ваш контрагент звернувся до Вас з позовом про стягнення матеріального збитку, який він зазнав нібито з-за Ваших неправомірних дій?
 • Об'єктивні обставини привели до необхідності внести зміни в договір, однак друга сторона відмовляється в добровільному порядку підписувати додаткові угоди?
 • Ваш партнер прострочив виконання договору і відмовляється добровільно сплатити штрафні санкції, передбачені договори, або ж навпаки, з Вас вимагають незрозуміло нараховані штрафні санкції?

МИ ВАМ ДОПОМОЖЕМО!!!

ми вам допоможемо!!!

Юридична компанія «Хільман і партнери» має багаторічний досвід по захисту інтресів бізнесу в господарських судах різних інстанцій у всіх регіонах України. Фахівцями ЮК "Хільман і Партнери" були стягнуті мільйони гривень заборгованості перед нашими клієнтами за виконані роботи та поставлені товари, а також були відображені марні спроби недобросовісних контрагентів отримати грошові кошти за неналежним чином надані послуги/ поставлені товари.

Представляючи Ваші інтереси в господарських судах, наші юристи детально вивчать всі обставини справи, виберуть найоптимальніші у Вашій ситуації способи захисту порушених прав, з урахуванням можливості їх подальшого виконання, складуть грамотне і мотивоване позовну заяву, аргументовано відхилять всі заперечення відповідача і тактично грамотно проведуть весь судовий процес у всіх інстанціях, аж до отримання судового рішення в Вашу користь.

В результаті Ви отримаєте виграний спір з контрагентом при найменших фінансових витратах.


Що входить в судовий супровід?

ЮК "Хільман і Партнери" забезпечує своїм клієнтам повний цикл супроводу у господарських спорах, від вивчення матеріалів справи та складання позовної заяви, до остаточного винесення судового рішення Вищим господарським судом України.

Судовий супровід буде включати наступне:

 • Детальне вивчення всіх обставин справи. Перед вибором стратегії ведення судового процесу обов'язковим етапом є детальнейшее вивчення всіх документів, обставин і деталей спору.
 • Вибір оптимального способу захисту порушеного права. Один і той же результат можна досягти, висуваючи різні за юридичною суттю вимоги до відповідача, однак різні позовні вимоги по різному доказуються і різними способами виконуються. Від правильно обраного способу захисту порушеного права та формування своїх вимог, завжди залежить результат розгляду спору і практична можливість його подальшого виконання.
 • Складання грамотного і аргументованого позовної заяви. Різні позовні вимоги доводяться лише своїми специфічними способами і документами. Пропоновані нашими клієнтами позовні вимоги до відповідача будуть аргументовані належними доказами та доведені усіма необхідними та допустимими доказами.
 • Аргументоване відхилення всіх доводів другої сторони. Суд, виносячи законне рішення завжди оцінює доводи і аргументи обох сторін процесу. Тому обґрунтована і документально доведена критика фахівцями ЮК "Хільман і Партнери" всіх доводів та доказів іншої сторони часто є вирішальною при винесенні рішення судом.
 • Тактично грамотне ведення судового процесу. Законодавство України передбачає значну кількість правових інструментів, якими користуються юристи під час судових процесів. Від своєчасності і необхідності використання таких інструментів (заяву клопотань, експертиз, переносів, зупинка процесу, подання зустрічних позовів тощо) залежить успішний результат вирішення судового спору.
 • Комплексний супровід у всіх судових інстанціях по всіх регіонах України. Судовий процес часто не закінчується винесенням одного рішення. У переважній більшості випадків справи обжалываются і в апеляційному і в касаційному порядку, а іноді і не по одному разу. Крім того географія спорів підприємства може бути дуже велика, оскільки позови подаються за місцезнаходженням саме відповідача. Наші фахівці забезпечать комплексне супровід у всіх судових інстанціях по всіх регіонах України.
ЩО ВХОДИТЬ В СУДОВИЙ СУПРОВІД?

строки складання позовної заяви та супроводження справи в суді

Вартість і строки складання позовної заяви та супроводження справи в суді

Строки складання позовної заяви та супроводження справи в суді складають 3 рабочих дні.

 

 

 


Замовити послугу

 

AktsiyaBlack_UA
Після оформлення послуги у нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію юриста чи бухгалтера з будь-якого питання, що цікавить Вас.

Вкажіть, як до Вас звертатися:(*)
Вкажіть, як до Вас звертатися.

Вкажіть контактний телефон:(*)
Вкажіть контактний телефон

Вкажіть E-mail:(*)
Вкажіть E-mail.

Опишіть ситуацію:(*)
Опишіть ситуацію.

Перевірка
Невірний ввод